عکس هوایی سال 1365

عکس هوایی
8 دیدگاه

عکس هوایی سال 1365 یکی از منابع مهم برای تامین دلیل در زمینه حل دعاوی ملکی و مشخص کردن مستثنیات اراضی کشاورزی به شمار می آید.

برای تهیه نقشه به طور خاص در کلان شهرها، مناطق وسیع و مناطقی که به دلیل شرایط ویژه ای که دارند، نمی توان نقشه برداری زمینی انجام داد و باید از عکس‌های هوایی استفاده کرد؛ جهت خرید عکس هوایی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نمونه عکس هوایی سال 1365
عکس هوایی سال 1365 اطراف تهران

کاربرد عکس هوایی سال 1365

بر اساس ماده 9 آیین نامه اجرایی  قانون تعیین تکلیف اراضی اختلافی و اجرای ماده 56 قانون حفاظت و بهره‌برداری در سال 1373 تصویب گردید تا طبق این مواد قانونی، یکی از منابع مستدل برای تشخیص نقشه اراضی ملی و مستثنیات، عکس های هوایی سال 1365 به شمار آید. با استفاده از عکس هوایی تعیین تکلیف اراضی اختلافی در مراجع قضایی صورت می پذیرد.

از عکس هوایی سال 1365 برای ارائه به سازمان هایی همچون: منابع طبیعی (نحوه پس گرفتن زمین از منابع طبیعی)، دادگستری، جهاد کشاورزی، محیط زیست و… مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از عکس هوایی برای رفع اختلافات خانوادگی و همسایگان همجوار ملک، حل و فصل شکایات در دعاوی ملکی و… مورد استفاده قرار می گیرد و عکس هوایی سال 1365 به عنوان یک سند می توان گره از پروژه های مورد نظر بگشاید. درضمن اگر ساکن استان تهران هستید، با تهیه عکس هوایی تهران می توانید به اطلاعات مهمی در این زمینه برسید. لازم به ذکر است که یکی از خدمات تخصص مپ اسکیل برای شما عزیزان، تفسیر عکس هوایی می باشد که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

با توجه به اینکه در دهه 60 شمسی جمعیت زیادی به شهرها مهاجرت کردند به همین خاطر روند ساخت و ساز، توسعه شهرک سازی و… افزایش یافت و همین امر باعث گردید که بسیاری از اراضی کشاورزی، باغات و… که کاربری غیر مسکونی و غیر تجاری داشتند تغییر کاربری داده و به مجتمع های مسکونی و تجاری تبدیل شوند. به همین خاطر در برخی مواقع برای تامین دلیل و تهیه نقشه هوایی ملک نیاز به استفاده از عکس هوایی سال 1365 الزامی خواهد بود؛ جهت خرید نقشه هوایی سال ۱۳۴۲، نقشه هوایی ایران و عکس هوایی سال 1372 با کارشناسان مپ اسکیل در ارتباط باشید.

عکس هوایی سال 1365
عکس هوایی سال 1365

با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته در سال های گذشته و حساسیت های بی رویه سازمان منابع طبیعی بسیاری از اراضی به دلیل همسایگی با اراضی ملی در شمار اراضی ملی یا اراضی منابع طبیعی قرار گرفتند، برای اینکه اثبات کنید که زمین متعلق به شماست باید سند ارائه کنید و در صورت نداشتن سند، نیاز به اثبات از طریق عکس هوایی سال 1365 خواهد بود تا بدین وسیله به مراجع قضایی اثبات کنید که زمین مزبور دارای آثار کشت و کار بوده و بی دلیل در شمار اراضی ملی قرار گرفته است. با ارائه عکس های هوایی می توان ملک را از سازمان منابع طبیعی باز پس گیری کرد و سند منابع طبیعی باطل و به نام مالک واقعی آن انتقال داده شود و سند تک برگ دریافت کرد.

کاربرد عکس هوایی در شرایط خاص منطقه

در برخی مواقع به دلیل دارا بودن شرایط خاص بر منطقه، سازمان نیروهای مسلح اجازه نقشه برداری زمینی را صادر نمی کند که در این مواقع می توان از عکس هوایی سال 1365 که در اختیار سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح قرار دارد استفاده کرد و با توجه به پراکندگی و مشخص بودن حدود مشخصات می توان این عکس ها را از سایت مپ اسکیل تهیه کرد که برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت مپ اسکیل در تماس باشید.

بسیاری از عکس ها به دلیل اینکه در مناطق نظامی قرار دارند و در شمار مناطق نظامی قلمداد می شوند منطقه مورد نظر مخفی است و در صورت قرار گیری ملک مزبور در همسایگی مناطق نظامی باید در ابتدا استعلامات لازم از سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح و سازمان نقشه برداری کل کشور به عمل آید و با مخفی کردن مناطق نظامی، مابقی عکس های هوایی منطقه در اختیار متقاضیان به سختی قرار می گیرد. در این شرایط باز هم می توانید از بانک جامع عکس های هوایی سال 1365 سایت مپ اسکیل بهره‌مند شوید و در اسرع وقت عکس هوایی مورد نیاز پروژه خود را سایت مپ اسکیل تهیه نمایید.

عکس هوایی دهه 1360

قیمت خرید عکس هوایی سال 1365 چقدر است؟

قیمت خرید عکس هوایی سال 1365 بستگی به تعداد تصاویر و دقت آنها دارد و هزینه تمام شده برآیند هزینه های استعلام، تهیه عکس ها و ارسال از طریق پست می باشد.

برای اینکه قیمت خرید عکس هوایی محاسبه شود، ابتدا باید با کارشناسان سایت مپ اسکیل تماس بگیرید و مختصات جغرافیایی محلی که ملک در آن واقع شده است را به همراه مدارک مالکیتی به کارشناسان ما ارائه دهید تا بر اساس موقعیت ملک مورد نظر، استعلامات لازم صورت پذیرد و بعد از اینکه نتیجه استعلامات مشخص گردید، بسته به شرایط پروژه، اگر نیاز به زوج عکس برای برجسته بینی داشته باشید عکس های مورد نظر اسکن و تهیه شوند.

در نهایت تعداد تصاویر مشخص شده و به همراه هزینه ارسال پستی در یک فاکتور برای متقاضی صادر می گردد، پس ار دریافت هزینه های فوق، تصاویر خواسته شده با دقت و کیفیت بالا برای متقاضی به آدرس مربوط ارسال خواهد شد؛ همچنین جهت تهیه نقشه ماهواره ای با زوم بالا، نقشه هوایی زمین های کشاورزی و نقشه هوایی سال 1380 می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای اینکه عکس هوایی سال 1365 با توجه به محل پروژه آماده شود حدودا بین یک هفته الی دو هفته زمان بسته به نوع و تعداد عکس ها، آماده‌سازی این تصاویر طول خواهد کشید، خاطر نشان می سازد که برای آگاهی کامل از روند آماده‌سازی عکس های هوایی با کارشناسان سایت مپ اسکیل با شماره 09120448336 در تماس باشید، البته می توانید از طریق واتساپ نیز به این شماره پیام دهید تا با ارسال مدارک و شرایط، ملک شما مورد بررسی قرار گیرد.

4.4/5 - (9 امتیاز)

جهت اخذ راهنمایی درباره محصولات رایگان فقط از طریق دیدگاه اقدام نمایید. جهت مشاوره در موارد دیگر مانند سفارش پروژه، درخواست همکاری ، مشاوره در خرید از راه های زیر می تواند اقدام نمایید.


ایمیل:     info@mapscale.ir


02128423013
مشاور:


09120448336
واتساپ:


 

آخرین آموزش ها
بیشتر بخوانید
عکس هوایی

عکس هوایی بوشهر

بوشهر از آن استان‎هایی است که از لحاظ گوناگون با سایر استان‎ها متفاوت است. پویایی و جریان داشتن زندگی، برپا بودن همیشگی ساز و آواز، بافت و معماری متفاوتی…
بیشتر بخوانید
نوشتهٔ پیشین
نقشه هوایی ایران، از اولین (قدیمی ترین) تا آخرین (جدیدترین)
نوشتهٔ بعدی
عکس هوایی سال 1372 | مراحل تهیه و خرید

8 دیدگاه. Leave new

 • حمید
  06/17/2023 07:43

  سلام نقشه هوایی ۴۰ سال گذشته از روستای کاظم آباد استان البرز میخواستم ممنونم ازتون

  پاسخ
 • محسن دهقانی
  02/03/2023 20:00

  سلام درود 🙂🌹 نقشه ۲۵تا۳۰سال قبل میخواستم یزد بخش عقدا

  پاسخ
 • عباس
  01/28/2023 22:01

  سلام ابراهیمی هستم یه عکس هوایی از روستای حسین آباد ناظم منطقه سامن میخواهم می توانید برام تهیه کنید

  پاسخ
 • عبداله رعیت پور
  12/22/2022 20:05

  سلام نیازحقیربه نقشه هوایی ازروستای مهدی آبادازتوابع شهرستان شوشتر،کنجکاوشدم تابه سایت شماواردواطلاعات وراهنمایی های خوبی رادریافت نمایم به نوبه خوداززحمات شماسپاسگزارم البته باشماره تلفنهایی که درج کرده ایدحتمن تماس خواهم گرفت چون نیازبه نقشه هوایی روستای مهدی آبادکه درسیل بهمن سال 1358 ویران شددارم .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نیاز به پشتیبانی دارید؟ در خدمتیم...
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلگرام Whatsapp chat
2 +