شرکت نقشه برداری

نقشه برداری

شرکت نقشه برداری مپ اسکیل از جمله شرکت های تخصصی و پیشرفته برای انجام نقشه برداری در تهران و کرج به شمار می آید که مطابق با به روزترین استانداردهای حال حاضر دنیا تاسیس شده است و تمامی خدمات نقشه برداری را مطابق با استانداردهای روز ایران و جهان انجام می دهد.

شرکت مپ اسکیل به عنوان بهترین شرکت نقشه برداری ساختمان در تهران و کرج شناخته می شود و تمام امور نقشه برداری زمینی و هوایی را انجام می دهد، با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

خدمات قابل ارائه در شرکت نقشه برداری

شرکت نقشه برداری مپ اسکیل با استفاده از مجرب ترین و تحصیلات تخصصی در زمینه نقشه برداری به مشتریان خود خدمات با کیفیت با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد. البته برای ارائه خدمات با کیفیت نیاز به تجهیزات و ابزارالات پیشرفته و بروز دارد که این مجموعه از آن برخوردار است. لازم به ذکر است که ما در مجموعه مپ اسکیل با کارشناس نقشه برداری همکاری داریم تا خدمات کاملی تخصصی اعم از نقشه برداری ملک برای شهرداری و… را به شما عزیزان ارائه دهیم.

شرکت نقشه برداری تمامی عملیات های مرتبط با ساخت و ساز و پروژه های عمرانی را با داشتن پروانه فعالیت نظام مهندسی نقشه برداری به صورت قانونی انجام می دهد تا با تاییدیه های نظام مهندسی به عنوان مجری حقوقی در این زمینه فعالیت نماید.

بهترین شرکت نقشه برداری در تهران و کرجپونزشرکت نقشه برداری مپ اسکیل با استفاده از کارشناسان مجرب و دارای مجوز فعالیت به صورت قانونی تمامی خدمات زیر را ارائه می دهد که عبارتند از:

• کارشناسی ارزیابی ملک
• مشاوره و نظارت بر پروژه های عمرانی
• تهیه نقشه پوششی از مناطق مورد نظر
• نقشه های UTM برای دریافت سند از طریق ماده ۱۴۷
• کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری جهت ترفیع دعاوی حقوقی
• نقشه برداری هوایی
کارتوگرافی
نقشه برداری با پهپاد
• GIS یا سیستم‌ اطلاعات مکانی
• تهیه نقشه بر اساس رقومی زمین
• تفسیر عکس های هوایی
ترازیابی در نقشه برداری
• فتوگرامتری برد کوتاه و سنجش از راه دور
نقشه برداری زمین و زیر زمینی
• تهیه نقشه توپوگرافی در انواع مقیاس های مورد نیاز
• تهیه نقشه کاداستر شهری و روستایی
• مساحی، برداشت و تفکیک اراضی
• جانمایی پلاک ثبتی
• متره و برآورد پروژه های عمرانی
• کارشناسی اراضی کشاورزی، باغات و 
• برداشت و پیاده‌سازی با GPS های دو و سه فرکانسه
• تهیه نقشه های ازبیلت
• برداشت و پیاده‌کردن مسیر خطوط لوله و انتقال نیرو
• تعیین قدمت بنا
• بررسی و کارشناسی طرح های تفصیلی، هادی، جامع شهری
• کارشناسی اراضی با کاربری مسکونی، تجاری، صنعتی، تولیدی و…

مجموعه مپ اسکیل پروژه های عمرانی و… که با موفقیت کار آنها به پایان رسیده در کارنامه کاری خود داراست که با رزومه بسیاری قوی از کارهایی که تا به حال انجام داده است به عنوان بهترین شرکت نقشه برداری در تهران از آن یاد می شود؛ جهت چهار میخ زمین، نقشه برداری نمای ساختمان و نقشه کادر می توانید با کارشناسان خبره مپ اسکیل در ارتباط باشید.

شرکت نقشه برداری در تهران
کارشناسان شرکت نقشه برداری

معرفی بهترین پیمانکار نقشه بردار در تهران و کرج

پیمانکار نقشه بردار یکی از زیر مجموعه های نقشه برداری به شمار می آید که متشکل از اکیپ چند نفره برای انجام نقشه برداری و خدماتی همچون برداشت نقشه عوارض زمین، انجام پروژه های عمرانی و… به کارفرمایان ارائه می دهند.

به صورت تخصصی پیمانکار نقشه بردار در انجام پروژه های عمرانی فعالیت می کند، چرا که در عملیات های ساخت و ساز نیاز به دانش فنی و تخصصی بالایی در این زمینه دارد. پروژه های عمرانی نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد که با داشتن تیم متخصص و کاربلد روند انجام نقشه برداری پروژه با سرعت و کیفیت مناسب پیش خواهد رفت. جهت اطلاع از مراحل دریافت مجوز ساخت از شهرداری می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای اینکه یک شرکت نقشه برداری را مورد ارزیابی قرار داد، باید سه اصل را مد نظر داشت. رکن اول داشتن مهندس با تجربه کارگاهی، رکن دوم داشتن ابزارآلات و تجهیزات به روز و مناسب پروژه، رکن سوم داشتن تعهد کاری برای انجام نقشه برداری حائز اهمیت است. برای انتخاب یک شرکت نقشه برداری که خیال شما را برای انجام نقشه برداری راحت نماید.

باید شرکتی مورد انتخاب واقع شود که از این سه رکن برخوردار باشد تا پروژه شما با کیفیت و دقت و ظرافت بالا انجام شود.

با انتخاب مناسب شرکت مهندسی نقشه برداری مپ اسکیل شما می توانید در هزینه های پروژه خود صرفه جویی کرده و علاوه بر آن دقت انجام آن را نیز بالا ببرید.

کارشناسان شرکت نقشه برداری مپ اسکیل به دلیل توانایی و تجارب متعدد از انجام نقشه برداری های مختلف با شرایط خاص و پیچیده، می توانند با اطمینان کامل پروژه را با یک برنامه ریزی دقیق و مدون در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

معرفی بهترین شرکت نقشه برداری در تهران

اگر در هرجای از استان تهران قرار دارید از مناطق 22 گانه شهر تهران تا ورامین، شهریار، دماوند و… کافی است که برای شروع پروژه خود با شرکت مهندسی نقشه برداری مپ اسکیل در تماس باشید تا تمامی کارهای مورد نیاز پروژه از نقشه برداری، جا نمایی، خاکبرداری، تسطیح اراضی و… توسط کارشناسان ما انجام شود.

شرکت مپ اسکیل افتخار دارد تا پروژه های عمرانی و… شما را به صورت کامل با استانداردهای مورد نیاز نظام مهندسی تجهیز کارگاه نماید و تمامی تجهیزات مورد نیاز پروژه شما را تامین نماید.

در صورتی که پروژه مورد نظر شما شخصی می باشد و نیاز به یکسری کارهای روزانه و با حجم کمتر دارد مانند تهیه نقشه ثبتی، نقشه کاداستری، نقشه یو تی ام، ارزیابی ملک و مستغلات و… دارید، می توانید با برون سپاری پروژه به کارشناسان مپ اسکیل با خیال راحت پروژه خود را شروع نمایید؛ جهت استعلام هزینه نقشه یو تی ام می توانید با کارشناسان مپ اسکیل در ارتباط باشید.

شرکت نقشه برداری در کرج
شرکت نقشه برداری در کرج

معرفی بهترین شرکت نقشه برداری در کرج

برای انجام نقشه برداری در تمامی مناطق کرج از جمله: گوهردشت، ماهدشت، کیانمهر، نظرآباد، جهان نما، عظیمیه، کمالشهر، محمدشهر، مهرشهر، فردیس، سرآسیاب، هشتگرد قدیم و جدید، حصارک، مشکین دشت، گرمدره، طالقان، ملارد، میدان مادر، توحید، ملاصدرا، قلم، قزلحصار، جهانشهر، هفت تیر، باغستان، مهرویلا، شاهین ویلا و … می توانید با شرکت نقشه برداری مپ اسکیل در تماس باشید و در هر نقطه ای از استان البرز که قرار دارید می توانید پروژه خود را به کارشناسان مپ اسکیل برون سپاری کنید.

نقشه برداریاگر نیاز به اکیپ یا مهندس نقشه بردار مجرب دارید، شرکت مهندسی نقشه برداری مپ اسکیل می تواند تمامی تجهیزات مورد نیاز به همراه کمک نقشه بردار به صورت تمام وقت در اختیار پرژوه قرار دهد. البته این کار با توجه به میزان زمان اتمام پروژه و… قابل تعامل و گفتگو است که باید با کارشناسان ما در میان بگذارید و اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار ما قرار دهید تا خدمات نقشه برداری با توجه به پروژه شما توسط اکیپ مپ اسکیل ارائه گردد.

 
4.7/5 - (8 امتیاز)

جهت اخذ راهنمایی درباره محصولات رایگان فقط از طریق دیدگاه اقدام نمایید. جهت مشاوره در موارد دیگر مانند سفارش پروژه، درخواست همکاری ، مشاوره در خرید از راه های زیر می تواند اقدام نمایید.


ایمیل:     info@mapscale.ir


02128423013
مشاور:


09120448336
واتساپ:


 

آخرین آموزش ها
بیشتر بخوانید
نوشتهٔ پیشین
ارزش و کاربرد عکس های هوایی در امور نظامی
نوشتهٔ بعدی
کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری (نقشه UTM)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نیاز به پشتیبانی دارید؟ در خدمتیم...
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلگرام Whatsapp chat
2 +