دانلود رایگان نقشه ماهواره ای با زوم بالا و تصاویر ماهواره ای ✔️بدون خرید تصاویر ماهواره ای

تهیه تصاویر از مپ اسکیل:

در ابتدا باید بگوییم اگر نیاز به تصاویر قدیمی دارید برای امور حقوقی هستید راهی جز به تهیه آن ها ندارید و مپ اسکیل یکی از بزرگترین ارشیو های موجود در این زمینه را دارا است. که با ارشیوی بزرگ از تمام کشور در تمام سال ها این نیاز را برطرف می نماید.

برای این امر فقط کافی است با شماره 09120448336 تماس حاصل نمایید یا از طریق ارسال پیام در واتساپ مشاوره های لازم را کسب نمایید.

اما اگر به دنبال داده های تحقیقاتی و معمول هستید ادامه مقاله زیر را مطالعه نمایید. جهت خرید عکس هوایی و دریافت نقشه هوایی با شماره بالا تماس بگیرید.

آیا امکان تهیه نقشه ماهواره ای ایران زنده وجود دارد؟

قبل از اینکه ادامه مقاله را مطالعه کنید، باید ذکر شود که هیچ نرم افزاری وجود ندارد تا به صورت لحظه ای تمام کره زمین را به شما نشان دهد و متاسفانه هالیوود و دیگر سازنده های فیلم، انتظارات کاملا اشتباهی را در ذهن مخاطبین ایجاد کردند و شما صرفا می توانید دانلود تصاویر ماهواره ای قدیمی و یا حداقل چند روز قبل را انجام دهید.

بیشتر داده های ماهواره ای که به صورت رایگان در دسترس هستند یا از تاریخ منتشر شدن آن ها زمانی زیادی گذشته است و یا با وضوح پایین در دسترس شما هستند و شما صرفا می توانید برخی از ساختمان ها را به درستی تشخیص دهید و پس نمی توان اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای در لحظه (حال حاضر) کرد.

در یک جمع بندی کلی باید گفت که نقشه های با کیفیت بسیار بالا چون در ارتفاع پایین عکس برداری می شوند تهیه می شوند فضای کوچکتری از زمین را در هر لحظه عکسبرداری میکنند به همین خاطر ارسال لحظه تصاویر ممکن نیست اما تصاویری مانند تصاویر هواشناسی بدلیل فاصله از زیاد از سطح زمین و عکسبرداری تمام زمین در لحظه امکان ارسال تصاویر در حداقل زمان ممکن است برای مطالع بیشتر درباره این موضوع می توانید مقاله مشاهده تصاویر ماهواره ای زنده را مطالعه کنید.

دانلود تصاویر ماهواره ای
دانلود تصاویر ماهواره ای

باید بدانید که منابع دانلود تصاویر ماهواره ای رایگان که در دسترس شما قرار گرفتند، صرفا به دلایل بشردوستانه می باشد و برای اینکه بخواهید تا منابع دانلود تصویر ماهواره ای با کیفیت بالا در دسترس داشته باشید، باید پکیج های مخصوص این کار را تهیه کنید که همگی بسیار هزینه بر هستند و اینکه دانلود تصاویر ماهواره ای با کیفیت را به شما ارائه می دهند.

معرفی سامانه هایی برای دانلود تصاویر ماهواره ای با کیفیت

در ادامه برای شما نرم افزارها و منابع دانلود تصویر ماهواره را به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید با استفاده از آن، به راحتی اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای با کیفیت بالا کنید.

1. Google Earth – دسترسی رایگان به تصاویر با رزولوشون بالا به صورت ماهواره ای و دانلود تصاویر ماهواره ای

Google Earth دسترسی رایگان به برخی از تصاویر ماهواره ای با بالاترین وضوح را به شما ارائه می دهد، اگرچه تصاویر با بالاترین رزولوشن در واقع از هواپیماها گرفته شده است. لازم به ذکر است که بدانید بیشتر تصاویر موجود در Google Earth در 3-4 سال گذشته گرفته شده است. اگر کنجکاو هستید که تصاویری از دنیای در حال تغییر ما را ببینید، Google Timelapse یک ابزار رایگان عالی است که به شما کمک می کند تا تازه ترین تصاویر ماهواره ای و زمینی را دریافت کنید.

مزایا استفاده از Google Earth:

 • استفاده رایگان
 • کتابخانه بزرگ
 • بدون نیاز به حساب کاربری می توان اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کرد.
 • به راحتی قابل مرور است و می توان اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کرد
 • وضوح های مختلف در دسترس کاربران است.

معایب استفاده از Google Earth:

 • تصاویر تازه ممکن است در دسترس نباشد.
 • برخی داده ها قابل بارگیری نیست.
 • مجوزهای مختلف
 • بیشتر برای تجارت های خارجی مناسب است.

نرم افزار Google Earth مناسب چه افرادی است؟

نرم افزار Google Earth مناسب افرادی است که علاقه دارند تا تصاویر ماهواره ای از مکان های مختلف در جهان مشاهده کنند و اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کنند.

نرم افزار Google Earth
نرم افزار Google Earth

2. Sentinel Hub

Sentinel Hub یکی از نرم افزار های پر کاربرد برای دسترسی به داده های ماهواره و دانلود تصاویر ماهواره ای است. از طریق Sentinel Hub، کاربران می توانند به محض دسترسی به تمام محصولات Sentinel دسترسی پیدا کنند. همچنین در این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا تصاویر ماهواره ای تاریخی را مشاهده کنید. Sentinel Hub همچنین به کاربران امکان دسترسی به محصولات Landsat و MODIS را می دهد.

Sentinel-2 وضوح 10 متری در قرمز، سبز، آبی و مادون قرمز نزدیک را ارائه می دهد، در حال حاضر بهترین وضوح موجود برای تصاویر ماهواره ای رایگان، نرم افزار Sentinel-2 می باشد و این نرم افزار به درستی قادر است تا سراسر کره زمین را پوشش دهد و هر 5 روز، تصاویر ماهواره ای جدید را دریافت کنید.

از طریق Sentinel Hub، کاربران همچنین می توانند به داده های Sentinel-1، که در حال حاضر تنها مجموعه داده SAR آن رایگان است، دسترسی پیدا کنند. SAR مخفف Synthetic Aperture Radar است و به طور گسترده ای در برنامه هایی که نیاز به نظارت مداوم دارند و تغییرات را با گذشت زمان تشخیص میدهند  استفاده می شود.

مزایای استفاده از Sentinel Hub:

یکی از محبوب ترین مجموعه های داده در حال حاضر برای دانلود تصاویر ماهواره ای با کیفیت بالا می باشد و همچنین به شما امکان می دهد تا هر 5 روز یک بار، اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای تازه و با کیفیت کنید.

انجمن و منابع بسیار زیادی برای Sentinel Hub وجود دارد که کار با آن را برای شما آسان تر می کند.

معایب استفاده از Sentinel Hub:

فقط دسترسی به محصولات داده باز است و برای دانلود تصاویر با کیفیت ماهواره ای، نیاز دارید تا حساب کاربری ویژه را تهیه کنید و از آن جهت می توانید تمام تصاویر مکان های دنیا را با کیفیت بالا تماشا کنید.

سامانه Sentinel Hub مناسب چه افرادی است؟

اگر شما یک دانشجو با بودجه محدود هستید و قصد دارید تا اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای با کیفیت بالا کنید، به شما پیشنهاد می شود تا از این نرم افزار استفاده کنید.

sentinel-hub روشی برای دانلود آسان داده های ماهواره ای مانند سنتینل  و لندست :

در مقاله معرفی نرم افزار SAS Planet  نحوه استفاده از این نرم افزار و تهیه داده به استفاده از آن از ماهواره های مختلف صحبت کردیم. 

که روشی برای دانلود تصاویر ماهواره ای سنتینل و لندست می باشد.

در این مقاله قصد داریم در مورد روشی آسان برای تهیه داده های مختلف از ماهواره ها را صحبت کنیم.

امروزه دستیابی به تصاویر ماهواره ای و نحوه کاربرد آنها از جمله تصاویر ماهواره ای سنتینل اهمیت بالایی برخوردار است.

تهیه مدل رقومی ارتفاعی زمین ، تهیه تصاویر ماهواره ای در بازه های زمانی مختلف برای کاربرد هایی از قبیل هواشناسی، آبی، کنترل روند آتش سوزی و سیل ، تفکیک اراضی شهری و روستایی و … از جمله کاربردهای مهم دستیابی به تصاویر ماهواره ای با کیفیت بالا می باشد.

تصاویر ماهواره ای به شما کمک خواهد کرد که بینش های جدیدی در مورد زمین پیدا کنید.

www.sentinel-hub.com  یک مرورگر وب ساده برای مشاهده آنلاین سریع از بایگانی تصاویر Sentinel-2، Landsat 8 و MODIS ، می باشد.

Sentinel Hub یک موتور برای پردازش پتابایت از داده های ماهواره ای است .

این موتور باعث می شود تصاویر Sentinel، Landsat و دیگر مشاهدات زمین به راحتی قابل دسترس برای مرور، تجسم و تجزیه و تحلیل باشد .بایگانی در این منبع شامل مرور و مقایسه تصاویر با رزولوشن بالا و  با یک آرشیو کامل از تصاویر Sentinel-2، Sentinel-3، Sentinel-1، Sentinel-5P، آرشیو لندست ۵،  ۷ و ۸ ESA، پوشش جهانی لندست ۸،  Envisat Meris، Proba-V و محصولات GIBS می باشد.

در این منبع نمونه هایی از تصاویر ماهواره ای جهت تجزیه و تحلیل پدیده های مختلف و حوادثی که در سراسر جهان اتفاق می افتد را پیدا می کنید.تصاویر ماهواره ای سنتینل.

 تصاویر ماهواره ای سنتینل و لندست
نمایی از ماهواره های موجود در بخش EO Browser ،sentinel-hube

با استفاده از این کاربردها ، یادگیری شما در مورد تصاویر ماهواره ای تسهیل می شود و به شما نحوه استفاده از برخی از ابزارهای آزاد برای تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

امکانات منبع sentinel-hub :

از جمله ویژگی های منبع sentinel-hub دریافت تصاویر ماهواره ای روی میز خود بدون نگرانی در مورد مسائل هماهنگ سازی، ذخیره سازی، پردازش، الگوریتم های فشرده سازی، متا داده یا نوارهای حسگر می باشد.تصاویر ماهواره ای سنتینل.

با استفاده از این منبع شما می توانید در بخش EO Browser بدون نیاز به عضویت از ماهواره های مختلف همچون لندست ، سنتینل ، مدیس و… تصاویر ماهواره ای وی ا DEM  دانلود کنید.

همچنین در قسمت playground  منبع شما قادر خواهید بود تصاویر را با زوم های مختلف تصویر یا DEM دانلود نمایید.

نمایی ازداده هایی از ماهواره های موجود در سایت sentinel-hube
روشی برای دانلود تصاویر ماهواره ای سنتینل و لندست

حتی این منبع قابلیت انتخاب انواع مختلف فیلتر ها را در اختیار شما قرار داده است.

همه این امکانات با سرعتی بسیار بالا دراختیار شما می باشد.

3. تصاویر ماهواره ای USGS – داده های Landsat، MODIS و ASTER

Earth Explorer یک پلتفرم رایگان در مرورگر برای دسترسی به تصاویر ماهواره ای Landsat است. لندست یک برنامه مشترک ناسا / USGS است که طولانی ترین رکورد ثابت زمینی موجود در زمین را فراهم می کند. قدمت اولین تصاویر بیش از 40 سال است. لندست -8، آخرین ماهواره در این ماموریت، در سال 2013 به فضا پرتاب شد و در حال حاضر دومین بالاترین وضوح برای داده های نوری به صورت رایگان است و می توان با استفاده از آن اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کرد.

Earth Explorer همچنین امکان دسترسی به محصولات داده زمینی MODIS را از ماموریت های NASA Terra و Aqua و محصولات داده ASTER-1B سطح در آمریکا و سرزمین ها فراهم می کند. برخی از تصاویر از SPOT، IKONOS و OrbView 3 نیز در دسترس هستند. برخی از محصولات Sentinel-2B نیز در دسترس هستند، با این حال برای دسترسی به داده های ماهواره Sentinel، Sentinel Hub یا Copernicus Hub را پیشنهاد می کنیم.

مزایای استفاده از USGS:

 • استفاده رایگان با مراجعه به مجوزهای استفاده تجاری و با کتابخانه وسیعی از داده های ماهواره ای و برخی از بالاترین وضوح به صورت رایگان
 • دسترسی مستقیم به جدیدترین داده های ماهواره ای را برای لندست فراهم می کند و می توان با استفاده از آن اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کرد.
 • مدل های ارتفاعی رقومی ASTER و SRTM و همچنین Hyperion نیز موجود هستند.
 • اگر به دنبال تصاویر ماهواره ای تاریخی هستید، Earth Explorer یا Sentinel Hub را به شما پیشنهاد می کنیم.

معایب استفاده از USGS:

 • دسترسی محدود به محصولات سنتینل
 • برای انتخاب بهترین تصاویر برای پروژه خود، باید مرتبا تصاویر را بروز کنید که برای توسعه دهندگانی که به دنبال ساخت برنامه هایی هستند که به طور خودکار به داده های ماهواره دسترسی دارند، مناسب نیست.

سامانه USGS مناسب چه افرادی است؟

سامانه USGS مناسب افرادی است که دارای بودجه محدود هستند و قصد دارند تا با استفاده از یک نرم افزار، اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کنند.

وبسایت USGS جهت دانلود تصاویر ماهواره ای با رزولوشن بالا
USGS جهت دانلود تصاویر ماهواره ای با رزولوشن بالا

4. NOAA – هر 15 دقیقه داده جدید ماهواره دریافت کنید

از طریق پورتال وب، NOAA دسترسی رایگان به داده های GEOS-R و NOAA-20 را فراهم می کند. داده های GOES-R تقریبا هر 15 دقیقه یکبار تازه می شوند و این امر را به نزدیکترین چیز به داده های ماهواره در زمان واقعی تبدیل می کند. با این حال، ماهواره های GOES-R ماهواره های ثابت زمینی هستند، بنابراین در مدارهای بسیار بالایی قرار دارند. این بدان معناست که داده های تولید شده با وضوح بسیار پایین چیزی حدود 250 متر به بالا هستند. آنها عمدتا برای ردیابی حوادث آب و هوا استفاده می شوند.

مزایای استفاده از NOAA:

 • داده های ماهواره در زمان واقعی، به صورت رایگان در دسترس هستند و می توان اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کرد.
 • بدون نیاز به ثبت نام حساب کاربری، می توانید اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای با کیفیت کنید.
 • از طریق مرورگر، تصاویر ماهواره ای قابل مشاهده هستند.

معایب استفاده از NOAA:

 • استفاده محدود برای برنامه های تجاری
 • وضوح بسیار کم که صرفا می توانید شهرهای بزرگ و مناطق ساحلی را از چمنزارها تشخیص دهید.

نرم افزار NOAA مناسب چه افرادی است؟

اگر شما به دنبال این هستید تا بر روی آب و هوای مناطق مختلف، نظارت داشته باشید، پیشنهاد می شود تا از نرم افزار NOAA استفاده شود.

5. Copernicus Open Access Hub – دسترسی API به داده های Sentinel

از نظر مجموعه داده های موجود مشابه Sentinel Hub است، اما به سمت توسعه دهندگان است که برای برنامه های خود به داده های ماهواره زمین با وضوح پایین نیاز دارند و میخواهند اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کنند، مناسب است. Copernicus Open Access Hub یک API به توسعه دهندگان برای دسترسی به مجموعه های داده آزاد ارائه می دهد

مزایای استفاده از Copernicus Open Access Hub:

 • مجموعه داده های باز را که به طور مستقیم برای دانلود از طریق API، از جمله مجموعه داده های SAR، در دسترس است.
 • می توان اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کرد.

معایب استفاده از Copernicus Open Access Hub:

 • استفاده محدود برای برنامه های تجاری
 • وضوح پایین

نرم افزار Copernicus Open Access Hub مناسب چه افرادی است؟

اگر شما برنامه نویس و یا توسعه دهنده یک شرکت جهت دریافت و دانلود تصاویر ماهواره ای بروز دارید، به شما پیشنهاد می شود تاز این نرم افزار استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که تصاویر ماهواره ای ارائه شده توسط این نرم افزار، دارای وضوح پایینی هستند.

copernicus open access hub
copernicus open access hub

6. Earth on AWS – داده های ماهواره ای رایگان، برای پردازش

بیشتر مجموعه داده های باز در سرویس های وب آمازون میزبانی می شوند. که باعث می شود AWS راهی مستقیم برای دستیابی به آنها، Earth on AWS ارائه دهد. آنها همچنین اعتبارات ابری را به دانشجویان، محققان و توسعه دهندگان ارائه می دهند. مجموعه داده های موجود از جمله Sentinel-2، Landsat-8، GEOS، NOAA، Sentinel-1 و داده های به دست آمده توسط ماهواره منابع زمینی چین و برزیل (CBERS) و پردازش شده توسط Instituto Nacional de Pesquisa Especiais است.

مزایای استفاده از Earth on AWS:

 • بزرگترین مجموعه داده باز که مستقیما از طریق AWS برای پردازش بیشتر در دسترس است.
 • به راحتی می توان اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کرد.

معایب استفاده از Earth on AWS:

 • قابل مرور نیست.
 • کاربران باید قبل از دانلود دقیقا بدانند که به دنبال چه چیزی هستید و باید نحوه درخواست داده از طریق API را درک کنند.

نرم افزار Earth on AWS مناسب چه افرادی است؟

اگر شما یک شخص توسعه دهنده هستید که نیاز دارید تا با استفاده از API، دانلود تصاویر ماهواره ای برای نرم افزار مورد نظر / پروژه خود انجام دهید، به شما پیشنهاد می شود تا از Earth on AWS استفاده کنید.

7. Zoom.Earth – نزدیک به داده های ماهواره ای در لحظه و داده های بایگانی با وضوح بالا

Zoom Earth که کاملا شبیه Google Earth است، جدیدترین تصاویر ماهواره ای را در یک داده سریع و بزرگنمایی نشان می دهد. این سیستم عامل هر 10 دقیقه از ماهواره های NOAA GOES و JMA Himawari-8 و هر 15 دقیقه از طریق ماهواره های EUMETSAT Meteosat داده های تازه شده را به دست می آورد.

تصاویر روزانه توسط سرویس های GIBS NASA ارائه می شود و می توان با آن اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کرد. ماهواره NASA-NOAA Suomi-NPP و MODIS Aqua و Terra در 10:30 صبح محلی و در محلی 01:30 بعد از ظهر تصاویر مداوم برای “AM” ارائه می دهند. اگر بزرگنمایی کنید، تصاویر تاریخی ارائه شده توسط Bing Maps و Esri مشاهده می کنید که هر چند ماه یکبار به روز می شوند. مسیرهای طوفان و داده های پیش بینی با استفاده از داده های NHC، JTWC و IBTrACS ایجاد می شوند.

سامانه zoom earth
سامانه zoom earth

مزایای استفاده از Zoom Earth:

 • استفاده رایگان برای پروژه های غیر تجاری از کتابخانه بزرگ
 • بدون حساب کاربری می توانید اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای با کیفیت کنید.
 • داده ها به راحتی قابل مرور هستند و با بزرگنمایی به راحتی رزولوشن های متعددی در دسترس هستند.

معایب استفاده از Zoom Earth:

 • تصاویر تازه ممکن است در دسترس نباشد.
 • برخی داده ها دانلود نمی شوند.

نرم افزار Zoom Earth مناسب چه افرادی است؟

اگر شما علاقه مند هستید تا تصاویر مکان های مختلف جهان را نگاه کنید، به شما پیشنهاد می شود در کنار گوگل Earth، از این نرم افزار نیز استفاده کنید و می تواند برای شما ویژگی های متعددی را فراهم کند.

8. NASA Worldview – پیگیری آتش سوزی ها، کوه های یخ زده و زمین لرزه ها از فضا

نرم افزار NASA Worldview یک پلتفرم قابل مرور در مرورگر کامپیوتر و باز است که به شما امکان دسترسی به داده های ماهواره اخیرا به روز شده و همچنین داده های تاریخی را می دهد.

انتخاب کننده تاریخ موجود در پایین صفحه به شما امکان می دهد داده های گذشته را به راحتی مشاهده کرده و تغییرات را نظارت کنید و یا دانلود تصاویر ماهواره ای در پیش بگیرید.

این پلتفرم همچنین راهی برای دستیابی به داده ها براساس جدیدترین اتفاقات نظیر آتش سوزی، طوفان شن، حوادث آب و هوایی، شکوفایی جلبک ها و… انتخاب مناسب ترین داده های ماهواره، منطقه مورد علاقه و تاریخ و زمان برای شما فراهم می کند.

مزایای استفاده از NASA Worldview:

 • استفاده رایگان برای برنامه های غیر تجاری
 • کتابخانه بزرگ کل جهان
 • بدون نیاز به حساب کاربری به راحتی قابل مرور است و شما می توانید اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کنید.
 • داده های فعلی و تاریخی را برای شما ارائه می دهد و می توانید اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای کنید.
 • اطلاعات اضافی موجود برای رویدادهای بزرگ نظیر آتش سوزی، کوه های یخی، طوفان و… ارائه می دهد.

معایب استفاده از NASA Worldview:

 • وضوح پایین به هنگام دانلود تصاویر ماهواره ای
 • برخی از داده ها قابلیت دانلود شدن را ندارند.

نرم افزار NASA Worldview مناسب چه افرادی است؟

اگر شما قصد دارید تا اطلاعاتی را مربوط به یک رویداد خاصی که قرار است در آینده رخ دهد و یا در گذشته رخ داده است، را مشاهده کنید، به شما پیشنهاد می شود تا از نرم افزار حرفه ای NASA Worldview استفاده کنید.

دانلود تصویر ماهواره ای با رزولویشن بالا NASA Worldview
NASA Worldview

9. NASA EarthData (GIBS) – دسترسی API به داده های ماهواره ناسا

خدمات مرور تصاویر جهانی GIBS دسترسی سریع به بیش از 900 تصویر ماهواره ای را پوشش می دهد، که هر بخش از جهان را پوشش می دهد. بیشتر تصاویر روزانه به روز میشوند که ظرف چند ساعت پس از مشاهده ماهواره در دسترس هستند و برخی از محصولات تقریبا 30 سال طول می کشد تا داده های آن بروز شود. داده های موجود از طریق GIBS همان داده های NASA Worldview است، اما آنها همچنین یک API برای دسترسی برنامه ای به تصاویر ماهواره ای تقریبا در زمان لحظه ای یا Real-time ارائه می دهند.

مزایای استفاده از GIBS:

یکی از بزرگترین کتابخانه های داده های ماهواره ای رایگان، که کل جهان را پوشش می دهد و شامل تصاویر ماهواره ای به روز و تاریخی است، در اختیار دارید.

معایب استفاده از GIBS:

 • وضوح پایین
 • داده های باز در دسترس شما است.

نرم افزار GIBS مناسب چه افرادی است؟

توسعه دهندگانی که به دنبال ساختن برنامه ای با استفاده از داده های ماهواره ای هستند که هم به داده های به روز و در زمان واقعی و هم به بایگانی تصاویر ماهواره ای نیاز دارد، می توانند از نرم افزار GIBS استفاده کنند.

10. SkyWatch EarthCache

SkyWatch EarthCache داده های مشاهده زمین را از چندین منبع جمع می کند و به توسعه دهندگانی که می خواهند برنامه ها را بسازند یک نقطه دسترسی به یکی از بزرگترین کتابخانه داده های ماهواره ای با وضوح پایین، متوسط ​​و بالا ارائه می دهد.

EarthCache API به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا از طریق برنامه نویسی، داده های بایگانی شده و آینده را در مناطق مورد علاقه خود درخواست کنند.

 SkyWatch EarthCache
SkyWatch EarthCache

مزایای استفاده از SkyWatch EarthCache:

 • مجموعه داده های متعدد موجود، چه رایگان و تجاری در دسترس شما است.
 • دسترسی به داده های تاریخی و داده های آینده را ارائه می دهد.
 • EarthCache تنها بستری است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به طور خودکار درخواست کنند تصاویر جدید در یک منطقه خاص در یک زمان خاص جمع آوری شود.

معایب استفاده از SkyWatch EarthCache:

 • برای استفاده از SkyWatch EarthCache به صورت حرفه ای، نیاز دارید تا کار کردن با API را بلد باشید و آن را درک کنید.

SkyWatch EarthCache مناسب چه افرادی است؟

توسعه دهندگان برنامه هایی را که نیاز به دسترسی به حجم زیادی از داده های ماهواره ای دارند، نیاز به دسترسی به چندین مجموعه داده یا نیاز به انجام وظایف خودکار دارند، می توانند از SkyWatch EarthCache استفاده کنند.

جمع بندی

مطمئنا همه افراد، در یک بخشی از زندگی خود، چه به عنوان دانشجو، چه به عنوان صاحب زمین و… نیاز داشتند تا حداقل یک بار از نرم افزارهای دانلود تصاویر ماهواره ای نظیر گوگل و… استفاده کنند. اما آیا تا به حال فکر کردید که به چه صورت می توان اقدام به دانلود تصاویر ماهواره ای با کیفیت بالا کرد؟ در این مقاله برای شما ده تا از بهترین نرم افزارهای دانلود تصاویر ماهواره ای و منابع دانلود تصاویر ماهواره ذکر شده است.

برخی از این نرم افزارها به شما امکان این را می دهند تا اقدام به دانلود تصویر ماهواره با رزولوشن بالا و دانلود تصویر ماهواره ای رایگان کنید و همچنین اگر شما نیازمند یک داده برای دانلود کردن داشته باشید، مطمئنا با خواندن جزئیات این نرم افزارها، می توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و با استفاده از آن، اقدام به دانلود داده ماهواره ای با کیفیت بالا و یا دانلود تصویر ماهواره ای قدیمی کنید.

دنیای امروزه بسیار پیشرفت کرده است و حال همه افراد می توانند اقدام به دانلود تصویر ماهواره ای با استفاده از نرم افزار کنند.

در واقع، دانلود تصاویر ماهواره ای به دو صورت رایگان و تجاری در دسترس است.

یک واقعیتی که وجود دارد، برای دانلود تصاویر ماهواره ای، بهتر است که به صورت تجاری استفاده شود، زیرا شما می توانید به تصاویر با کیفیت و با وضوح بالا دسترسی داشته باشید و از این جهت دیگر هیچ مشکلی مبنی بر اینکه نمی توانید بر داده زوم کنید و یا دیگر مسائل، برای شما وجود ندارد.

استفاده ازتصویر
استفاده از تصویر

جهت اخذ راهنمایی درباره محصولات رایگان فقط از طریق دیدگاه اقدام نمایید. جهت مشاوره در موارد دیگر مانند سفارش پروژه، درخواست همکاری ، مشاوره در خرید از راه های زیر می تواند اقدام نمایید.


ایمیل:     info@mapscale.ir


مشاوره:     09120448336


واتساپ:      09120448336


 

آخرین آموزش ها
بیشتر بخوانید

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

جدا کردن قسمتی از خط در arcgis-ابزار split
مشاهده تصاویر ماهواره ای زنده چگونه ممکن است؟ از هالیوود تا واقعیت!
فهرست
ارسال پیام
چت واتساپ!
پشتیبانی مپ اسکیل
سلام می تونم کمک کنم؟