همکاری  دو شرکت بزرگ PROTEUS GEO  و AECOM به منظور ارزیابی خدمات جدید عمق یابی (bathymetry):

شرکت Proteus Geo ، که یکی از پیشگامان ارائه خدمات و داده های نقشه برداری مبتنی بر ماهواره می باشد و شرکت خدمات زیرساخت جهانی (AECOM ) جهت آزمایش سرویس های عمق یابی سنجشی جدید ماهواره با یکدیگر همکاری داشته اند.

دو شرکت اخیرا یک کارگاه آموزشی را به اتمام رسانده اند، که در آن کارشناسان AECOM به بررسی اینکه چگونه داده های عمق آب داده شده توسط تجزیه و تحلیل اطلاعات DHI از داده های ماهواره ای DigitalGlobe می تواند پروژه های زندگی واقعی را پشتیبانی کند.

این کارگاه ها برای افزایش درک چگونگی استفاده از داده های حاصل از ماهواره در پروژه های واقعی برای کمک بیشتر به توسعه خدمات طراحی شده اند.

در طی چهار سال گذشته،شرکت Proteus Geo با همکاری DHI، گروه مشاوران شناخته شده جهان  که در حوزه محیط های آبی کار می کنند توانسته است طیف وسیعی از مشتریان را با داده های عمق یابی (bathymetry) که از ماهواره های DigitalGlobe گرفته شده است، آشنا کند.

اکنون آژانس فضایی اروپا ( European Space Agency (ESA و DHI  با حمایت مالی قابل توجهی برای بهبود کارایی زنجیره پردازش داده ها و تشویق استفاده گسترده تر از این منابع اطلاعات حیاتی را پشتیبانی می کنند.

این کار جهت فهمیدن نیاز مشتریان برای توسعه سرویس جدید Proteus Geo در AECOM برای تست داده ها در طیف وسیعی از برنامه های کاربردی آورده شده است.

AECOM دارای یک شبکه جهانی از کارشناسان است که با مشتریان همکاری می کنند تا خطوط ساحلی را در سراسر جهان نظارت، مدیریت و توسعه دهند.

از زمان طراحی بنادر و صنایع کوچک صنایع دستی تا تجزیه و تحلیل خطر سونامی و مدلسازی عددی برای هیدرودینامیک، امواج، رسوبات و فرآیندهای ساحلی، تیم AECOM به طور منظم هنگام ارائه پروژه ها از داده های سنجشی استفاده می کند.

ضرورت همکاری در حوزه آب توسط مدیران دو شرکت

Kenny Monteath ،مدیر منطقه ای AECOM برای خدمات جغرافیایی وداده ها، گفته است:

“شناخت عمق آب برای تحلیل طیف وسیعی از پروژه های محول شده درامتداد سواحل جهان ضروری می باشد.

تجربه کار در این حوزه آبی نشان می دهد که ، شرکت AECOM برای آزمایش داده های جدید سنجش شده توسط ماهواره ها مناسب می باشد.

اعتبار سنجی  از داده ها در پروژه های دنیای واقعی کمک می کند تا محصول نهایی و نحوه خدمات رسانی نسبت به پروژه هایی که به مشتریان ارائه می دهیم، را بهبود ببخشیم. “

Richard Flemmings ، مدیر شرکت Proteus Geo چگونگی کار با شرکت AECOM را در دنیای واقعی این گونه بیان کرده است:

” درگیر کردن کاربران در طراحی و ایجاد سرویس  های جدید ماهواره ای به ما این امکان را می دهد تا درک بسیار خوبی از نحوه استفاده از داده ها دردنیای واقعی داشته باشیم .

با داشتن AECOM به عنوان بخشی از تیم، ما در حال جمع آوری تخصص های بین المللی برای کمک به توسعه محصول و خدمات و اعتبار سنجی نهایی می باشیم. “

منبع:سایت Gistimes

5/5 - (3 امتیاز)

جهت اخذ راهنمایی درباره محصولات رایگان فقط از طریق دیدگاه اقدام نمایید. جهت مشاوره در موارد دیگر مانند سفارش پروژه، درخواست همکاری ، مشاوره در خرید از راه های زیر می تواند اقدام نمایید.


ایمیل:     info@mapscale.ir


02128423013
مشاور:


09120448336
واتساپ:


 

آخرین آموزش ها
بیشتر بخوانید
نوشتهٔ بعدی
همکاری مرکز ملی CNES و ناسا جهت مأموریت جهانی آب و اقیانوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نیاز به پشتیبانی دارید؟ در خدمتیم...
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلگرام Whatsapp chat
2 +