درخواست همکاری

فرصت همکاری برای همه در مپ اسکیل محیا است.

هدف اصلی مپ اسکیل از همان ابتدای فعالیت همکاری و ایجاد فرصت های شغلی برای تمام افراد مخصوصا متخصصان جوان بوده است.

تمام مهندسان با هر اندازه از تخصص می توانند در مپ اسکل همکاری نمایند.

همکاری در مپ اسکیل به صورت میسر است.

نویسندگی در مپ اسکیل

تدریس در مپ اسکیل

همکاری در پروژه ها

نحوه قرارداد با مپ اسکیل

مپ اسکیل هیچ دوره آموزشی، اسکریپت ، کتاب ، نرم افزار و… را خریداری نمیکند و فقط از طریق همکاری در فروش با متقاضیان همکاری می نماید. برای محصولات اختصاصی ( از هر نوع ) ۷۰ درصد از محصول سهم صاحب محصول و ۳۰ درصد از درآمد حاصل از محصول برای مپ اسکیل می باشد.

توجه: درصورت فروش محصول به روش ها دیگر مانند تلگرام و وبسایت های دیگر محصول بلوکه شده و درآمد حاصل از آن از صاحب اثر سلب می شود.

قیمت گزاری،نحوه پرداخت و گزارش امار فروش

قیمت گذاری محصول بر عهده صاحب محصول می باشد.اما در آخر تیم مپ اسکیل بر محتوای محصول ارزش گذاری کرده که قیمت نهایی را پیشنهاد میکند.این قیمت گذاری بر اساس تجزیه و تحلیل محصول و سایت های رقبا می باشد. صاحبان محصولات در هر زمان که میزان درآمد به ۱۰۰ تومان رسید می توانند درخواست برداشت درآمد نمایند و مپ اسکیل ماهی یک بار تمام درخواست ها را پرداخت می نمایند. تیم مپ اسکیل گزارشی کامل از تعداد فروش محصول به صاحب محصول ارائه میدهد و از این بابت مشکلی برای همکاران پیش نخواهد آمد.این گزارش به صورت اتوماتیک از طریق وبسایت در اختیار صاحبان محصول قرار میگیرد.

ویدیو آموزش

ویدیو های آموزشی از نظر کیفیت باید در حد قابل قبول باشد.تیم مپ اسکیل ویدیو های آموزشی را بررسی کرده سپس داخل سایت قرار میدهد.از لحاظ کاربری تجربه نشان میدهد که ویدیو های آموزشی بی کیفیت برای کاربران زننده می باشد.اندازه تصویر باید ۱۰۲۴× ۷۸۰ به صورت تمام صفحه باشد .تا حد ممکن سعی کنید در ویدیو ها از تصاویر بی کیفیت استفاده نکرده و یا در صورت لزوم بر روی تصاویر بی کیفیت زوم نکنید.توجه: نرم افزار پیشنهادی ما کمتازیا می باشد، در صورتی که نیاز به آموزش این نرم افزار را دارید به صورت رایگان در اختیار اساتید قرار میگیرد.

صوت آموزش

یک مدرس آموزش های دیجیتالی باید بیانی پرانرژی داشته باشد. بیان بی حوصله و ضعیف استیاق کاربر را کم میکند. صوت آموزش باید با کیفیت بالا و قابل قبول باشد.نیوزهای صوتی موجود در آموزش کاربر را دچار مشکل می کند.محیط ضبط ساکت باشد.

چند نکته در مورد محتوای آموزش

ویدیو های آموزشی به هیچ عنوان نباید دارای تبلیغات باشد به هر نوع و به هر شکلی. در صورت وجود تبلیغات آموزش به صاحب محصول عودت داده شده و تا رفع مشکل در سایت قرار نمیگیرد.

حتما قبل از ضبط چند بار تمرین کنید و با تسلط کامل شروع به ضبط کنید. حتما دوره آموزشی باید دارای سیلابس بندی باشد و به صورت مرحله به مرحله انجام شود.

 در آخر اگر نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید.

نام *
account_circle
Fill out this field
ایمیل *
mail
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شماره تماس *
phone
Fill out this field
پیام *
create
Fill out this field
ارسال رزومه *
رزومه را در uupload.ir وارد کنید و لینک را در این قسمت قرار دهید
Fill out this field
با موارد بالا موافقم *
You need to agree with the terms to proceed
19 - 2 = ?
Enter the equation result to proceed
نیاز به پشتیبانی دارید؟ در خدمتیم...
×
پشتیبانی واتساپ Whatsapp chat
پشتیبانی تلگرام Whatsapp chat
2 +