این روزها علم نقشه برداری با پهپاد و کاربردهای آن برای هیچ نقشه برداری غیر قابل توجه نیست.

پهپادها این روزها در در بسیاری از حرفه ها از جمله عکاسی فیلمبرداری کنترل و نظارت و نقشه برداری کاربردهای بسیاری دارد.

ما نقشه برداران توانستیم با پهپادها علاوه بر اطلاعات پایه نقشه برداری در کمترین زمان و با حداقل هزینه بیشترین اطلاعات مکانی از جمله ارتوفتو ابر نقطه و غیره را تهیه نمایید.

در مپ اسکیل در مقالات مختلف به نقشه برداری با پهپاد و موضوع های مرتبط با آن صحبت شده است که می‌توانید داخل وب سایت مطالعه نمایید. 

در این مقاله  به هزینه ها و قیمت نقشه برداری با پهپاد موارد مهم در قیمت گذاری نقشه برداری با پهپاد صحبت می‌شود.

 بعد از اتمام این مقاله شما می توانید برآورد هزینه برای پروژه های پهپاد خود داشته باشید.

با کاربردهای فراوان در خدمات مختلف نقشه برداری با پهپاد این شاخه از نقشه برداری و پیشرفت آن هم از نظر سخت افزاری و نرم افزاری توقع میرود در سال های آینده حجم کار بیشتری شامل این شاخه گردد.

لازم به ذکر است موارد گفته شده در ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت فقط موارد کلی در قیمت گذاری این رشته را شامل می شود.

البته که برای هر پروژه ممکن است موارد مختلف دیگری در تعیین قیمت دخالت نماید.

چگونه قیمت گذاری خدمات پهپادی از جمله نقشه برداری با پهپاد:

هدف قرار دادن عبارت پهباد از تیتر این مقاله این بوده است که ابهامی که سال هاست در مورد تو واژه پهپاد و پهباد وجود دارد برطرف شود. نام پهپاد به که مخفف کلمه “پرنده هدایت پذیر از دور ” صحیح است.

در حقیقت پهپاد ها در سال های اخیر تاثیر زیادی در کنترل و پیشبرد پروژه ها داشته اند و بسیار ازاعمال را راحتتر کرده اند.

در این مقاله به بررسی نحوه محاسبه هزینه خدمات پهپادی از جمله بررسی هزینه و قیمت نقشه برداری با پهپاد پرداخته شده است.

به جرات نقشه برداری با پهپاد یکی از مباحث جالب اما حساس در علم نقشه برداری است که در صورت عدم رعایت اصول دقت کار به شدت کاهش می آید به همین خاطر باید توسط بهترین ها صورت کیرد.

امید قربانی مدیر گروه مهندسی مپ اسکیل

بررسی نحوه محاسبه هزینه خدمات پهپادی از جمله  قیمت نقشه برداری با پهپاد:

شکی نیست که صنعت خدمات پهپاد از جمله نقشه برداری با پهپاد در حال پیشرفت است.قیمت پهپاد نقشه برداری لایکا.

از آنجا که آیین نامه دستورالعمل ها در  سالهای پیش به تصویب رسیده است ، صدها هزار خلبان هواپیمای بدون سرنشین تجاری وجود دارند که مجوزهای هواپیماهای بدون سرنشین خود را دریافت کرده اند. این تعداد گواهی بر رشد تقاضای بازار برای خدمات پهپاد تجاری همچنان رو به رشد است.

اگر همه مشکلات دریافت مجوز هواپیما های بدون سرنشین ، گذراندن برخی از دوره های آموزشی و به دست آوردن تمام تجهیزات مناسب برای شروع یک تجارت را پشت سر گذاشته اید ، احتمالاً در مرحله ای هستید که آماده ارائه خدمات خود هستید.

با این حال ، بسیاری از خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین تجاری که در حال کار هستند، به این معضل دامن زده اند که نمی دانند هزینه خدمات خود را چگونه هزینه کنند.

راهنمای جامع  در مورد نحوه قیمت گذاری خدمات پهپاد و قیمت نقشه برداری با پهپاد کمک شایانی در این زمینه می باشد.

حرکت های مختلف برای افراد مختلف

در اول کار ، باید مشخص کنید که دقیقاً کدام سرویس خاص را ارائه خواهید داد.

این نقش در تعیین دامنه قیمت خدمات شما نقش مهمی را ایفا می کند.

به عنوان مثال ، یک سرویس نقشه برداری بدون سرنشین ( نقشه برداری با پهپاد ) به مهارت فنی و تجهیزات تخصصی بیشتری نیاز دارد.

مشتریانی که یک سرویس نقشه برداری  هواپیماهایی بدون سرنشین را به خود جذب می کنند ، احتمالاً شرکت های بزرگتری نیز مانند شرکت های ساختمانی ، ارائه دهندگان انرژی یا سازمان های دولتی خواهند بود.

در مقابل ، یک سرویس عکاسی پهپاد معمولاً مشتری های کوچکتر را جذب می کند.

شما همچنین می توانید خود را برای ارائه خدمات به مشتریان منحصر به فرد املاک و مستغلات که می خواهند با استفاده از عکس ها و فیلم های هوایی تبلیغ کنند ، کار خود را به بازار عرضه کنید.

تفاوت در مشتری مدنظر و سطح مهارت مورد نیاز هر سرویس خاص بدان معنی است که می توان آنها را نیز با نرخ های مختلف ارائه داد.

قبل از تصمیم گیری ، می توانید از گزینه های خود استفاده کنید .پهپاد یا پهباد.

ممکن است مخاطبین موجود را در یک صنعت خاص داشته باشید ، یا ممکن است قبلاً مهارت هایی داشته باشید که می تواند برای ارائه خدمات به شما کمک کند.

از آن گذشته ، قبل از اینکه ادعا کنید نقشه بردار با پهباد خوبی هستید باید نقشه بردار خوبی باشید. پهپاد یا پهباد.

هزینه های اداره تجارت (مثلا قیمت گذاری پروژه نقشه برداری هوایی با پهپاد)

با در نظر داشتن خدمات ، وقت آن است که لیست هایی را که باید هنگام تعیین نقطه قیمت در نظر بگیرید ، لیست کنید. از آنجا که هدف اصلی ایجاد یک کسب و کار سودآور است ، شما باید تعیین کنید که چقدر برای شروع کار و هزینه های تکراری مورد نیاز برای ادامه کار ، نیاز دارید.

هزینه های اولیه

هزینه های اولیه یا سرمایه شامل هزینه دریافت مجوز ، انجام هر نوع آموزش ، خرید پهپاد و لوازم  جانبی آن و ثبت نام در تجارت شما می باشد.قیمت پهپاد نقشه برداری لایکا.

این کار ممکن است مبلغ زیادی از شما بگیرد .

لازم نیست یکباره آن را پس بدهید.

اگر بتوانید قیمت خود را برای سرمایه گذاری اولیه در اولین سال کار خود جبران کنید ، در این صورت شغل شما در وضعیت مطلوبی قرار خواهد گرفت.

بازاریابی

همچنین لازم است تمام هزینه های مربوط به اجرای تجارت را در نظر بگیرید.

احتمالاً مجبور خواهید بود مقداری پول برای بازاریابی هزینه کنید ، مانند میزبانی وب یا چاپ کارت ویزیت و یا بروشور. حتی ممکن است برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر نیاز به استخدام یک متخصص سئو یا بازاریاب ایمیل داشته باشید.پهپاد یا پهباد.

بیمه

به کلیه خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین (هلی شات ) تجاری توصیه می شود که یک بیمه نامه مسئولیت پذیری بگیرند که در صورت تصادف مربوط به هواپیماهای بدون سرنشین ، آنها را از هزینه هایی که ممکن است متحمل شوند ، محافظت می کند.

داشتن خط مشی تضمین می کند که در صورت بروز حادثه شما به آسیب شخصی یا خسارت در اموال منجر به مشکل مالی نمی شوید.

بیشتر مراجعین برای ارائه دهندگان خدمات پهپاد به یک بیمه نامه مسئولیت نیاز دارند.

شرکت های بزرگ ، مانند شرکت های ساختمانی یا معادن ، نیاز به بیمه نامه هایی با پوشش های بالا هستند. پوشش بزرگ به معنای حق بیمه بزرگ است. هزینه ای که باید در قیمت گذاری خدمات خود در نظر بگیرید.

تعویض لوازم جانبی پهپاد

ممکن است با مجموعه کاملی از لوازم جانبی هواپیماهای بدون سرنشین شروع به کار کنید .

اما این سهام با گذشت زمان کاهش می یابد. باتری ها می توانند فرسوده شوند و پروانه ها شکسته شوند.

اگر می خواهید خدمات خود را با اطمینان ارائه دهید ، باید بلافاصله جایگزینی برای این قطعات خریداری کنید.

نیروی انسانی

اگر شما در حال انجام عملیات در مقیاس بزرگ هستید ، احتمالاً شما آنها را به تنهایی اجرا نمی کنید.

در حین انجام یک کار ، شما ممکن است به نیروی انسانی اضافی نیاز داشته باشید تا به عنوان یک ناظر بصری یا  نقشه بردار اختصاصی عمل کند.

اگر ویرایش ویدیو و عکس را در بالا ارائه می دهید ، ممکن است برای ارائه نتایج با کیفیت بالاتر نیاز به استخدام یک فرد با تجربه نیز داشته باشید. اگر یک سرویس نقشه برداری با پهپاد ارائه می دهید ، ممکن است یک متخصص GIS نیز استخدام کنید تا داده ها را به نقشه های معنی دار پردازش کند.

نرم افزار در نقشه برداری با پهپاد

بسیاری از برنامه ها و نرم افزارهای پرداخت وجود دارند که می توانید برای آسان تر کردن زندگی و به دست آوردن نتایج بهتر از آنها استفاده کنید.

بسیاری از خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین تجاری از برنامه هایی مانند Hover یا Skyward استفاده می کنند که برای مناطق پرنده ، شاخص ها، به روزرسانی های هوا را در زمان واقعی ارائه می دهند و از قابلیت های ورود به سیستم پرواز برخوردار هستند.

خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین تجاری باید در قبال چنین اطلاعاتی پذیرایی شوند تا مطمئن شوند که هیچگونه محدودیتی،  دستورالعمل ها را نقض نمی کند.

برخی از خدمات به نرم افزاری پس از پردازش نیاز دارند که هزینه ای دارد. پهپاد یا پهباد

از آنجا که ما، استفاده از نرم افزار دارای مجوز را ترغیب می کنیم ، ممکن است لازم باشد مجوزهای رایج نرم افزار ویرایش عکس و فیلم مانند Adobe Photoshop ، InDesign و Lightroom را بخریم.

برای یک سرویس نقشه برداری با پهپاد ، یک مجوز ArcGIS ممکن است ابزاری در همین محیط باشد. پهپاد یا پهباد.

همچنین ممکن است بسته نرم افزاری G Suite یا Dropbox را در نظر بگیرید که به شما کمک می کند تا پرونده های خود را به طور خودکار بین دستگاه های مختلف همگام سازی کنید.

پیشنهاد ما:

نرم افزارagisoft

این برنامه ها به شما امکان می دهند حتی در هنگام خارج بودن از این زمینه ، به طور خودکار از عکس ها و فیلم هایتان پشتیبان تهیه کنید.

اگرچه این کار کاملاً ضروری نیست ، اما داشتن چنین برنامه هایی به شما کمک می کند تا داده های خود را ایمن نگه دارید و تجارتتان را به طور کلی آسانتر کنید.

احتمالاً گزینه های رایگان نرم افزاری برای هر یک از این نرم افزارها نیز وجود دارد .

هزینه های تجاری

همچنین برخی از هزینه ها ممکن است برای کاری که انجام می دهید اتفاق بیفتد. نقشه برداری با پهپاد ممکن است شما را از شهر خارج کند ، بنابراین باید هزینه سفر را به هزینه خدمات خود اضافه کنید.

اگر در داخل یک اتومبیل در حال انجام بررسی های جاده ای هستید ، احتمالاً می توانید  هزینه های اجاره وسیله نقلیه به دوش صاحب پروژه بیاندازید.

این کاملاً به شما بستگی دارد که چگونه هزینه های استاندارد تجاری ، از جمله وعده های غذایی یا اقامتگاه را در نرخ خدمات خود قرار دهید.

ارزشی خدماتی که ارائه می دهید باید چگونه باشد

خدمات پهپاد در مقایسه با کارهایی که قبل از فناوری پهپاد انجام می شد بسیار ارزان تر است.

برای مثال قیمت نقشه برداری با پهپاد کمتر از دیگر روش ها است.

در آن زمان ، عکس های هوایی و نظرسنجی ها با استفاده از هواپیمای سرنشین دار انجام می شد ، فرایندی که شامل استخدام یک خلبان بسیار ماهر ، اجاره یک هلیکوپتر یا هواپیمای مناسب فتوگرامتری . امروزه پهپاد ها می توانند خدمات مشابه را سریعتر ، با کسری از قیمت و با بازده بهتر ارائه دهند.

هزینه های زیادی در ارتباط با خدمات واقعی شما ارائه نخواهید داد زیرا هیچ کالای مصرفی را شامل نمی شود.

درعوض ، قیمتی که بر خدمات خود ارائه می دهید ، منعکس کننده ارزشی است که شما به مشتری خود ارائه می دهید.

بیش از همه ، شما در حال استفاده از مهارت ها و تجهیزات خود برای تأمین نیاز تجاری خواهید بود. گذشته از هزینه های شغلی ، مهم است که موقعیت خود را در بازار و ارزش پیشنهادی  هنگام تعیین امتیاز قیمت خدمات را  تجزیه و تحلیل کنید.

هیچ قانونی سخت و سریع برای تأثیر این عوامل بر قیمت شما وجود ندارد ، اما اینها می توانند نکات خوبی برای مقایسه باشند.

سطح تجربه شما

اگر هنوز در صنعت کاملاً جدید هستید ، منطقی است که خدمات خود را با تخفیف قیمت ارائه دهید.

برخی از خلبانان تجاری که تازه کار خود را آغاز کرده اند مجبورند برای ایجاد تجربه ای ارزشمند ، به عملیاتی با ضرر یا حتی رایگان متوسل شوند.

شما لزوماً نباید به همان استراتژی متوسل شوید ، اما باید بدانید که عدم وجود سبد یا لیست مشتریان قبلی شما را به ضرر می اندازد.

اگر صلاحیت دیگری در مورد خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین داشته باشید ، احتمالاً می توانید از آنها برای ارائه حق بیمه استفاده کنید.

یک شرکت ساختمانی احتمالاً مایل است هزینه بالاتری را برای نقشه بردار پهپاد که پیشینه مهندسی نیز دارد بپردازد.

یک نقشه بردار دارای مجوز همچنین ممکن است هنگام انجام یک نقشه برداری با پهپاد هزینه بالاتری را دریافت کند.

تجهیزات شما

سطح پیشرفته بودن سخت افزار شما همچنین تعیین می کند که چقدر می توانید بر خدمات خود حساب باز کنید.

از این گذشته ، اگر از DJI Mavic Air استفاده می کنید ، دیگر نمی توانید به اندازه شخص دیگری که از Phantom 4 Pro استفاده می کند ، روی کار خود حساب باز کنید.

این بسیار مهم است که برای برقراری ارتباط با مشتری از چه وسایلی استفاده می کنید ، مانند مشخصات دوربین ، تثبیت و هرگونه ویرایش پس از پردازش و… . حتی اگر مشتری این جزئیات را کاملاً درک نکند ، پیامی را برای شما ارسال می کند که می دانید دقیقاً چه کاری انجام می دهید.

خدمات کمکی

در بیشتر برنامه های کاربردی سرویس پهپادی ، دانستن نحوه پرواز یک هواپیمای بدون سرنشین کافی نیست.

بودن یک عکاس پهپاد یا. پهباد خوب به معنای داشتن چشم خلاق به دنبال زوایای عالی و نقاط برتری است.

اگر مهارت ویرایش عکس و ویرایش ویدیو را دارید ، مهم است که این موارد را برای توجیه نرخ شارژ حق بیمه به مشتری ارسال کنید.

اگر می توانید نقشه برداری با هلی شات را انجام دهید ، کار با داده های جغرافیایی یک مهارت اساسی است. داده های خام جمع آوری شده از یک نقشه برداری بدون سرنشین بدون هیچ گونه پردازش بی فایده است.

برای ارائه یک راه حل کامل ، شما باید برای پردازش داده ها و تهیه نقشه های معنی دار با GIS و سایر نرم افزارهای نقشه برداری سه بعدی مانند pix4d مهارت داشته باشید.

تحویل های شما

هنگام بازاریابی خدمات خود ، مهم این است  که بتوانید با  مشتری نسبت به کارهایی که قرار است تحویل دهید ارتباط برقرار کنید.

اگر عکاس پهپادی باشید ، چاپ عکس های خود را تهیه می کنید؟

برای مدت زمان پوشش باید چند عکس بگیرید؟ آیا قصد دارید نسخه های دیجیتالی همه عکس های خام و ویرایش شده را تهیه کنید؟

این مهم است که در ابتدای تعامل با مشتری ، این موارد به خوبی تعریف کنید  تا در این مسیر هیچ گونه مشکلی به وجود نیاید.

ارائه دهندگان خدمات نقشه برداری با پهپاد معمولاً یک نقشه اولیه سه بعدی را  در حداقل زمان  ارائه می دهند.

این کار می تواند بخاطر بسته اصلی با در نظر گرفتن پردازنده های اضافی نرخ حق بیمه در نظر گرفته شود.

نقشه های اضافی می توانند شامل شاخص پوشش گیاهی (NVDI) ، نقشه حرارتی یا مدل سه بعدی با وضوح بالاتر باشند.

این نقشه ها به تجزیه و تحلیل مکانی اضافی و احتمالاً یک نرم افزار اختصاصی GIS نیاز دارند.

قیمت رقبا در نقشه برداری با پهپاد:

قیمت تعیین شده توسط رقبای شما احتمالاً تنها عامل تأثیرگذار در تعیین قیمت خدمات شما است.

از این گذشته ، شما می خواهید سودآور باشید اما هنوز هم رقابتی باشید. به خاطر داشته باشید که دامنه قیمت ها می توانند بسیار محلی باشند .

شما باید در زمینه شهر خود به رقبا نگاه کنید.

این ممکن است ایده خوبی برای تعیین سطح تخصص ، تجهیزات و تحویل های ارائه شده  باشد. بعد از این می توانید از این رتبه بندی یا ماتریس استفاده کنید تا قیمت های خود را بر این اساس تنظیم کنید.

ممکن است سعی کنید رقبای مستقیم خود را تحت فشار قرار دهید ، اما وسوسه انگیز است و ممکن است در این مرحله از خدمات خود کم ارزش شوید.

آیا نرخ استانداردی برای قیمت خدمات پهپاد وجود دارد؟

بگذارید این گفتگو را با بیان اینکه هنوز نرخ استانداردی برای خدمات هواپیماهای بدون سرنشین وجود ندارد پیشگویی کنیم.قیمت پهپاد نقشه برداری لایکا.

حتی با وجود رشد خوب در چند سال گذشته ، صنعت خدمات مبتنی بر هواپیماهای بدون سرنشین هنوز در مرحله کودکی خود به سر می برد .

در این مرحله ، پویایی قیمت گذاری این خدمات هنوز هم توسط بازار آزاد تعیین می شود: احتمالاً قیمت ها در جایی که رقابت زیادی وجود داشته باشد پایین خواهد بود، در حالی که در صورت تقاضای زیاد قیمت ها بالاتر خواهد بود.

شرایط عرضه و تقاضا در هر منطقه محلی متفاوت است ، بنابراین باز هم ارزش دارد که ببینیم خلبانان هواپیما های بدون سرنشین تجاری در نزدیکی شما چگونه عمل می کنند.

نرخ هایی که ما در اینجا ارائه می دهیم چیزی غیر از تخمین های ناخوشایند نیست ، بنابراین تعجب نکنید که اگر نرخ ها در منطقه شما متفاوت باشد یا خیر.

از آنجا که خدمات پهپاد برای هر نوع صنعت می تواند بسیار متفاوت باشد ، ما این بحث را در هر صنعت جدا می کنیم.

قیمت نقشه برداری با پهپاد
قیمت نقشه برداری با پهپاد یا پهباد

عکاسی  هواپیماهای بدون سرنشین

شرکت هایی که خدمات عکاسی با پهپاد را ارائه می دهند ، طرح های مختلف قیمت گذاری را اجرا می کنند که می توانید تصویب کنید. برخی از آنها نرخ هر ساعت ، نیمی از روز یا نرخ تمام روز یا نرخ پروژه را ارائه می دهند.

تبلیغات املاک و مستغلات

مشاغل املاک و مستغلات محدود به زمان نیستند ، بنابراین محاسبه اغلب بر اساس تولید انجام می شود. این نوع طرح قیمت گذاری باعث می شود تا مشتری بتواند درخواست خود را بر اساس تحویل های مورد انتظار یا بودجه خود تغییر دهد.

نقشه برداری با هواپیماهای بدون سرنشین

اکثر شرکت هایی که خدمات نقشه برداری هواپیماهای پهپاد یا پهباد را ارائه می دهند یک طرح قیمت گذاری در ساعت دارند.

این یک برنامه کارآمد برای پاسخگویی به مناطق تحت پوشش بزرگتر ، و در مورد عوارض لجستیکی در مناطقی است که دسترسی به آنها سخت تر است.

تعداد ساعتهای صورتحساب شامل نیازهای بعد از پردازش مانند تهیه نقشه و تجزیه و تحلیل داده ها نیز می شود.

برخی از شرکت ها انتخاب نقشه برداری از هواپیماهای بدون سرنشین را در یک طرح قیمت گذاری در هکتار ارائه می دهند.

با این حال ، آنها در اقلیت هستند و در حال حاضر تعیین میزان در هکتار برای نقشه برداری هواپیماهای بدون سرنشین وجود ندارد.قیمت نقشه بردارب با پهپاد.

آیا خرد کردن رقابت عاقلانه است؟

Undercutting به معنای ارائه خدمات شما با قیمتی بسیار پایین تر از رقبای شما و تلاش برای به دست آوردن هرچه بیشتر مشتری است.

اگر تازه کار خود را آغاز کرده اید این ممکن است یک استراتژی خوب باشد. با این حال ، شما از مزیت تجربه و داشتن یک سبد گسترده استفاده نمی کنید اما ، این ایده خوبی خواهد بود که در درازمدت قیمت های خود را به استاندارد صنعت افزایش دهید.

ارائه قیمت پایین به معنای کار سخت تر برای به دست آوردن همان مقدار است ولی به طور کلی یک استراتژی تجاری هوشمند نیست.

افکار نهایی

بازار خدمات مبتنی بر هواپیماهای بدون سرنشین در چند سال گذشته جهش و مرزهایی داشته است.

با شناخت بیشتر صنایع ارزش پهپادها و ارزان تر و دستیابی بیشتر فناوری ، انتظار داریم بازار در آینده رشد بیشتری پیدا کند.

برای یک شرکت کننده جدید در بازار ، رقابتی بودن به معنای ارائه نتایج با کیفیت بالا با قیمت پایین تر است.

با این حال ، صاحبان مشاغل خوب فقط قیمت بیهوده را بی فکر ارائه نمی دهند..قیمت نقشه برداری با پهپاد .

آنها باید تمام هزینه های مربوط به شروع و اداره کار را در نظر بگیرند و خدمات خود را برای تولید سود خوب قیمت گذاری کنند.

یک تجارت بدون سرنشین قبل از خاموش شدن مجبور است در صدور گواهینامه ، آموزش و فناوری سرمایه گذاری کند. مهمتر از آن ، کار کردن با یک هواپیمای بدون سرنشین شامل هزینه های مکرر در بیمه ، نرم افزار ، قطعات جایگزینی و نیروی انسانی است.

با توجه به مهارتهای لازم ، تجارت پهپاد می تواند بسیار پرسود باشد. پهپاد یا پهباد.

پرداخت ممکن است بسته به صنعت خاصی که در آن خدمت می کنید متفاوت باشد. به عنوان مثال ، یک شرکت نفت و گاز در مقایسه با زوجی عکس های عروسیشتان توسط عکس های هوایی به دست آمده ، هزینه بیشتری برای نقشه برداری هواپیماهای بدون سرنشین پرداخت می کند.

انتخاب یک صنعت ، تعادل شناختن چیزهایی است که شما در آن خوب هستید و دانستن این است که شما در چه بازاری می توانید وارد شوید.

اجرای یک تجارت بدون سرنشین با عملکرد هر تجارت دیگری فرق نمی کند.

تنها موفقیت لازم این است که ارزش خوبی را برای مشتری های خود فراهم کنید.

با شناخت بازار خود ، شناسایی نیازهای آنها و ارائه نتایج با کیفیت بالا ، پس هیچ دلیلی وجود ندارد که تجارت هواپیماهای بدون سرنشین شما رونق نگیرد.

جهت اخذ راهنمایی درباره محصولات رایگان فقط از طریق دیدگاه اقدام نمایید. جهت مشاوره در موارد دیگر مانند سفارش پروژه، درخواست همکاری ، مشاوره در خرید از راه های زیر می تواند اقدام نمایید.


ایمیل:         info@mapscale.ir


مشاوره:      09378407423


واتساپ:      09378407423


 

آموزش مفید بود؟

امتیاز دهید و به اشتراک بگذارید.
همچنین بخوانید:

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ممنون از مطلب عالیتون برای سفارش کار نقشه برداری با پهپاد چیکار باید کرد

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   سپاس از همراهیتون. با شماره موجود در تماس باما تماس بگیرین خدمات نقشه برداری با پهپاد مدنظرتون رو اعلام کنید همکاران راهنماییتون میکنن.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست