چگونگی تجزیه و تحلیل نقشه ها و نقشه های آب سطحی با استفاده از GIS

محصول جدید Esri، کتاب gis  برای آب های سطحی:

شرکت Esri ، که یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه  تجزیه و تحلیل های فضایی GIS می باشد ، کتابی در  زمینه آب های سطحی منتشر کرده است. این کتاب با استفاده از مجموعه داده های هیدروگرافی ملی، که تنها کتاب دقیق درباره نحوه استفاده از فناوری اطلاعات جغرافیایی (GIS) برای تجسم و تجزیه و تحلیل داده های سطحی آب می باشد استفاده شده است.

این کتاب پیچیدگی سیستم آب های سطحی را که توسط جف سیملی، کارتوگراف برنده جایزه و مدیر سابق برنامه هیدروگرافی در سازمان زمین شناسی ایالات متحده (USGS)، می باشد ، را بررسی می کند. همچنین این کتاب چگونگی استفاده از نرم افزار Esri ArcGIS، همراه با مجموعه داده های ملی هیدروگرافی USGS و مجموعه داده های مرزی آبخیز (WBD) و مجموعه داده های NHDPlus آژانس حفاظت از محیط زیست USGS و (EPA) برای مطالعه بهتر و مدیریت آب سطحی وسیع سیستم در ایالات متحده را نشان می دهد.

کتاب، به طور کامل ویژگی های آب و ویژگی های یک سیستم اطلاعات جغرافیایی در ارتباط با آنها را بررسی می کند و سپس توجه خود را به چگونگی ساخت داده ها در مجموعه های NHD، WBD و NHDPlus شکل می دهد. پس از بررسی این که چگونه می توان هیدروگرافی آب سطحی را در GIS مدل سازی کرد، خوانندگان سپس یاد می گیرند که چگونه از این ابزار برای حل مشکلات دنیای واقعی استفاده کنند.

در حالی که این کتاب بر روی سطوح آبی در ایالات متحده تمرکز می کند، خوانندگان روش های کاربرد علم آب های سطحی را برای هر کشوری یاد می گیرند.

نام کتاب GIS برای آب های سطحی با استفاده از مجموعه داده های ملی هیدروگرافی می باشد.

منبع :سایت Esri

4.3/5 - (6 امتیاز)
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امکانات تازه نرم افزار maptitude 2019:
دانلود نرم افزار Arcgis آخرین ورژن تست شده
ارسال پیام
چت واتساپ!
پشتیبانی مپ اسکیل
سلام می تونم کمک کنم؟