همکاری مرکز ملی CNES و ناسا جهت مأموریت جهانی آب و اقیانوس

همکاری مرکز ملی CNES و ناسا جهت مأموریت جهانی آب و اقیانوس:

مرکز ملی Centre National d’Etudes Spatiales (CNES) (آژانس فضایی دولت فرانسه) و ناسا توافق نامه رسمی در مورد راه اندازی ماهواره ارتفاع سنج سطح آب و اقیانوس شناسی (SWOT) را برای سال ۲۰۲۰ امضا کردند.

 آژانس فضایی دولت فرانسه
مرکز ملی مطالعات فضایی

همکاری این دو سازمان برای طراحی، مونتاژ، راه اندازی و عملیات یک فضاپیما با هدف انجام اولین بررسی جهانی از سطح زمین و جزئیات آب های اقیانوس ها می باشد.

بخوانید: ماهواره لندست را بهتر بشناسید.

خرید نقشه از سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح.

ماهواره SWOT مجهز به تکنولوژی ارتفاع سنجی گسترده ، قادر به پوشش کامل اقیانوس ها و آبهای سطحی با ابعاد و ارتفاع و با وضوح بالا خواهد بود. امکانات ارائه شده توسط این داده ها، در بررسی آب های سطحی سطح زمین، رعایت توپوگرافی سطح اقیانوس ها و نیز اندازه گیری آب های موجود که در طول زمان تغییر می کنند ، می باشد.
آغاز همکاری ناسا و CNES در ماموریت هایی نظارت بر تغییرات سطح اقیانوس در دهه ۱۹۸۰ بود . از ماموریت TOPEX / Poseidon و ماموریت جیسون-۱ به مأموریت توپوگرافی سطح جیسون-۲ / اقیانوس، این همکاری اطلاعات مهمی را در مورد افزایش سطح دریا و همچنین تاثیرات کوچک جهانی به دست آورده است.

این خبر تکمیل می شود.

منبع: سایت gistimes

5/5 - (3 امتیاز)

جهت اخذ راهنمایی درباره محصولات رایگان فقط از طریق دیدگاه اقدام نمایید. جهت مشاوره در موارد دیگر مانند سفارش پروژه، درخواست همکاری ، مشاوره در خرید از راه های زیر می تواند اقدام نمایید.


ایمیل:     info@mapscale.ir


مشاوره:     09120448336


واتساپ:      09120448336


 

آخرین آموزش ها
بیشتر بخوانید

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

همکاری دو شرکت بزرگ PROTEUS GEO و AECOM
امکانات تازه نرم افزار maptitude 2019:
ارسال پیام
چت واتساپ!
پشتیبانی مپ اسکیل
سلام می تونم کمک کنم؟