عکس هوایی سال 1372 | مراحل تهیه و خرید

نقشه برداری, فتوگرامتری
2 دیدگاه

عکس هوایی سال 1372 یکی از موضوعاتی است که امروزه تقاضای زیادی از طرف عموم مردم برای دعاوی ملکی و مطالعات پژوهشی برخوردار است که به دلیل مقیاس های خوبی که این تصاویر دارا هستند برای تعیین قدمت ساختمان ها و اراضی کشاورزی و کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

با ما تا انتها همراه شوید تا اطلاعات کاملی درباره عکس های هوایی سال 1372 در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کاربرد عکس هوایی سال 1372

کاربردهای زیادی را می توان برای عکس هوایی سال 1372 در نظر گرفت از ارائه این تصاویر به سازمان های دادگستری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، جهاد سازندگی و… گرفته تا تامین دلیل برای حل دعاوی ملکی ناشی از اختلافات با همسایگان، مباحث خانوادگی یا باز پس گیری اراضی زراعی و روستایی و… می توان اشاره کرد.

برای مثال اگر ملکی توسط دولت تصرف شده باشد یا ملکی در شمار اراضی ملکی یا منابع طبیعی و… قرار گرفته باشد، برای تامین دلیل نیاز به عکس هوایی سال 1372 خواهید داشت تا به عنوان یک سند عمل کرده و به مرجع رسیدگی قضایی اثبات نمایید که ملک مذبور در شمار اراضی کشاورزی یا زراعی بوده و از این طریق بتوانید ملک خود را پس بگیرید.

به دلیل پوششی بودن تصاویر دهه 70 که از تمام مناطق کشور تصویربرداری انجام شده است می توانید از بانک عکس های هوایی سایت مپ اسکیل بهره مند شوید.

برخی از مناطق به دلیل شرایط خاصی که دارا هستند برای مثال در مرز مناطق نظامی یا به دلیل مسائل امنیتی و… باید از سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح این تصاویر تهیه شوند که سایت مپ اسکیل به دلیل دارا بودن بانک اطلاعاتی کامل از عکس و نقشه های هوایی نظامی می تواند نیاز شما را بر طرف نماید، کافی است برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مپ اسکیل در تماس باشید.

عکس هوایی سال 1372

از جمله کاربردهای دیگر عکس هوایی سال 1372 می توان به کیفیت بالای این تصاویر برای مشخص کردن آثار زراعت و بنا اشاره کرد، چرا که به خوبی در صورت وجود هرگونه آثاری از زراعت و بنا و… به راحتی به دلیل وضوح بالا در این نوع تصاویر مشهود است و در صورت عدم وجود آثار نیز عدم بنا و موات بودن اعلام خواهد شد.

همچنین اگر چاه آب غیر مجاز حفر شده باشد یا به هر دلیل دیگر چاه توسط مهندسان این حوزه مجاز تشخیص داده نشود مجوز تخریب آن با استفاده از بررسی عکس های هوایی صادر می شود و چاه مورد نظر تخریب خواهد شد.

عکس هوایی سال 1372 با استفاده از روش فتوگرامتری به نقشه تبدیل گشته است که به همین خاطر تمام نقاط کشور دارای نقشه و عکس هوایی است از جمله کاربردهای مهم تصاویر هوایی دهه 70 می توان برای اثبات ساخت و سازهای غیر قانونی، تعیین قدمت ساختمان یا بنا، دیوار کشی، دریافت مجوز حفر چاه کشاورزی اشاره کرد.

از کاربردهای دیگر می توان به جانمایی پلاک ثبتی اشاره کرد که برای این منظور نیاز به حضور کارشناس نقشه برداری الزامی خواهد بود، چرا که جانمایی پلاک ثبتی با توجه به پیچیدگی و دارا بودن مباحث فنی باید توسط کارشناس نقشه برداری خبره صورت پذیرد تا موقعیت ملک به صورت دقیق مشخص گردد و یا در صورت وجود هرگونه ایراد همچون عدم تطابق با وضع موجود یا هر دلیل دیگری توسط کارشناس گزارش مکتوب به مراجع قضایی و مالک ارائه گردد.

مراحل تهیه عکس هوایی سال 1372 از سایت مپ اسکیل

تمامی تصاویر مورد نیاز خود را از جمله عکس هوایی سال 1372 یا با توجه به شرایط پروژه خود نیاز به عکس هوایی سال مورد نظر داشته باشید چه در مناطق نظامی و چه مناطق غیر نظامی را نیاز داشته باشید می توانید خرید عکس هوایی از سایت مپ اسکیل را تجربه نمایید.

برای تهیه عکس هوایی سال 1372 با کارشناسان سایت مپ اسکیل تماس حاصل کرده و در ابتدا باید مختصات ملک و زمین مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید تا بر اساس مختصات جغرافیایی قطعه مورد نظر استعلام گردد.

در صورتی که از مختصات ملک مورد خود آگاهی ندارید می توانید با ارائه مدارک مستند ملک خود به کارشناسان مپ اسکیل، یافتن مختصات جغرافیایی ملک توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد.

خرید عکس هوایی سال 1372

هزینه خرید عکس هوایی سال 1372 چگونه محاسبه خواهد شد؟

هزینه خرید عکس هوایی سال 1372 با توجه به شرایط و تعداد تصاویر پروژه متغیر خواهد بود که بر اساس سه آیتم میزان هزینه مشخص می شود:

  • آیتم اول هزینه استعلام و بررسی عکس هوایی است که با توجه به مدارک و مستندات ملک انجام می شود.
  • آیتم دوم به تهیه عکس هوایی بر می گردد و در صورت نیاز با توجه به تعداد تصاویر هزینه آن متفاوت است.
  • آیتم سوم به هزینه ارسال تصاویر از طریق شرکت پست بر می گردد، البته اینکه تصاویر به صورت چاپی یا روی سی دی یا فلش یا… با توجه به درخواست متقاضی متغیر خواهد بود.

خاطر نشان می سازد که زمان آماده شدن عکس هوایی سال 1372 با توجه به تعداد و شرایط مورد نیاز بین ده روز الی دو هفته زمان خواهد برد تا عکس های هوایی آماده شده و در اختیار متقاضیان قرار داده شود که برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با پشتیبانی سایت مپ اسکیل تماس بگیرید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

جهت اخذ راهنمایی درباره محصولات رایگان فقط از طریق دیدگاه اقدام نمایید. جهت مشاوره در موارد دیگر مانند سفارش پروژه، درخواست همکاری ، مشاوره در خرید از راه های زیر می تواند اقدام نمایید.


ایمیل:     info@mapscale.ir


مشاوره:     09120448336


واتساپ:      09120448336


 

آخرین آموزش ها
بیشتر بخوانید

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عکس هوایی سال 1365
عکس هوایی تهران از سال 1335 تا کنون
ارسال پیام
چت واتساپ!
پشتیبانی مپ اسکیل
سلام می تونم کمک کنم؟