کشور چین امسال شش تا هشت ماهواره جهت یابی (BeiDou (BDS-3 را راه اندازی خواهد کرد:

براساس دهمین کنفرانس ماهواره چین که در می ۲۰۱۹ برگزار شده است ، چین ماهواره BeiDou را به فضا خواهد فرستاد.

Ran Chengqi مدیر دفتر ناوبری ماهواره ای چین، گفت: زمانی که سیستم BDS-3 به طور کامل تکمیل شود ، دو تا چهار ماهواره BDS-3 در سال ۲۰۲۰ به فضا فرستاده خواهد شد.

Ran Chengqi گفت : ماهواره BeiDou ماموریت ارتباط پیام کوتاه و امن  بین المللی و همچنین یک سرویس تقویت ماهواره ای که در کشورچین و مناطق اطراف آن قرار دارد، را دارد.همچنین BDS سیستم ناوبری خود توسعه یافته چین است و با سایر سیستم های ناوبری سازگار می باشد.

ماهواره BDS، به طور مستقل توسط کشور چین ساخته و اداره می شود و در حال حاضر ۳۸ ماهواره از جمله ۱۸ ماهواره  BDS-2 و ۲۰ ماهواره BDS-3 در مدار قرار دارد.

پیشنهاد ما: بخش فضایی ساختار سیستم تعیین موقعیت GPS

کشور چین در سال ۲۰۰۹ سیستم BDS-3 را راه اندازی کرد. و ساخت سیستم اولیه BDS-3 تا پایان سال ۲۰۱۸ به اتمام رسید و تا الان خدمات جهانی را آغاز کرده است.همچنین در آینده سیگنال های ناوبری در سطح جهانی بهبود خواهد یافت.

همچنین کشورچین قصد دارد تا سال ۲۰۳۵، براساس سیستم BDS، یک سیستم دقیق موقعیت مکانی، سیستم ناوبری و زمانبندی دقیق ملی را به اتمام برساند.

جهت اخذ راهنمایی درباره محصولات رایگان فقط از طریق دیدگاه اقدام نمایید. جهت مشاوره در موارد دیگر مانند سفارش پروژه، درخواست همکاری ، مشاوره در خرید از راه های زیر می تواند اقدام نمایید.


ایمیل:         info@mapscale.ir


مشاوره:      09378407423


واتساپ:      09378407423


 

آموزش مفید بود؟

امتیاز دهید و به اشتراک بگذارید.
همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست